Правила придбання та повернення квитків

Правила придбання квитків:

1. Придбати квитки у кіно можна на касі кінотеатру за готівкові кошти або за допомогою банківської карти. Також здійснити покупку квитків дуже просто і зручно на сайті кінотеатру за допомогою безготівкового розрахунку.

На сайті придбати квитки можна двома способами:

  • 2.1. Зареєструватися на сайті кінотеатру. Обрати бажаний фільм, дату та сеанс і натиснути кнопку “Купити квитки”. Після цього Ви потрапите на сторінку платіжного сервісу, де потрібно здійснити оплату. Якщо вона успішно здійснена, Ви знайдете квитки у кіно в своєму особистому кабінеті. Квиток не потрібно друкувати, адже його можна просканувати прямо з телефону.
  • 2.2. Також можна придбати квитки не реєструючись на сайті. Потрібно провести всі маніпуляції, як в пункті 2.1., але перед оплатою вказати свою електронну адресу. Після успішної оплати Ви знайдете свої квитки на вказаній пошті.

Правила повернення квитків

Повернення квитків, що придбані у касі кінотеатру.

При поверненні квитків, що придбані за готівку — кошти повертаються готівкою. При повернення квитків, що оплачені карткою — гроші повертаються на картку з котрої відбулася оплата.

Зверніть увагу, що якщо Ви прийняли рішення повернути квитки — це потрібно зробити не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу. Щоб оформити повернення, Вам потрібно заповнити форму та акт повернення коштів на касі кінотеатру (її надасть касир) та пред’явити паспорт або водійське посвідчення.

Повернення квитків, що придбані на сайті кінотеатру

Щоб повернути квиток Вам потрібно в особистому кабінеті натиснути кнопку “Повернути квитки”. Далі заповнити форму повернення, вказавши потрібні дані та підтвердити операцію. Після цього, впродовж 30-ти днів кошти зарахуються на Вашу картку. Номер картки повинен бути той же з якого здійснювалася оплата.

Зверніть увагу, що повернення квитків приймається не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу.

Всі кошти, що були зараховані на рахунок кінотеатру в повному обсязі повертаються у разі повернення квитків за виключенням комісії на банківські операції.

Форма повернення квитків

Повернути квитки