WoodMall Cinema

Кінотеатр, що створений для повного занурення у світ кіно. Тут найкращі технології, високий рівень комфорту, чудовий сервіс та найхрусткіших попкорн!

Дивитись відео

Технологічні екрани для неповторних вражень

У WoodMall Cinema встановлені високоякісні екрани зі срібним напиленням, а в парі з ними працюють проектори Barcо в технології 2D та 3D. Такий тандем забезпечує неповторну якість зображення, високий рівень яскравості та гарну передачу кольорів. А поціновувачі 3D будуть у захваті від реалістичності ефектів.

Окрім цього, у всіх залах екрани мають вигнуту форму, що дозволяє створити потрібний кут відтворення для максимального занурення в сюжет.

3D
2D

Комфортні крісла та високоякісний звук

У всіх залах встановлені найкращі крісла від виробника, що виготовляє їх понад 60 років для топових кінотеатрів у Європі та США. Особлива конструкція дозволяє відкидати спинку, м’яка обшивка та якісні матеріали дозволяють комфортно переглядати довготривалі стрічки

Кожен зал оснащений високоякісною аудіосистемою JBL та Dolby Laboratories London, що забезпечує об’ємний звук та чудову передачу спецефектів.

chair
dolby
jbl

Найхрусткіший попкорн та високий рівень комфорту

У попкорн барі можна знайти хрусткий попкорн різних видів. Це солений, сирний та супер-сирний попкорн. Окрім цього в асортименті є, унікальний в Хмельницькому, карамелізований попкорт власного виробництва. Це солодкий попкорн, що покритий карамеллю. Він може бути класичним, з шоколадним чи фруктовим смаком. Асортимент у попкорн барі складений лише з найнеобхідніших позицій, щоб кожен відвідувач міг отримати швидке обслуговування

У WoodMall Cinema Ви не знайдете «ВІП»-місць на останньому ряді, адже тут кожне місце — «ВІП»! У всіх залах кінотеатру однаково якісне обладнання, звук, зображення, крісла, адже для нас важливий кожен відвідувач, його комфорт і ми прагнемо, щоб всі відвідувачі відчували себе «ВІП»-гостями!

Отримайте незабутні емоції від перегляду кіно у WoodMall Cinema!

Розклад сеансів