Допомога

Ми зібрали відповіді на найбільш поширені питання від наших відвідувачів на цій сторінці. Якщо ви не знайшли відповідь, ви можете зв’язатись з нами через сторінку Контакти.

Поширені запитання

WoodMallCinema налічує 7 залів та 500 місць.

Розклад оновлюється на кіношний тиждень вперед (четвер - середа). Це відбувається в середу вночі. Виключенням можуть бути допрем’єрні покази та старт попередніх продажів, такі фільми можуть з’явитися раніше.

Щоб скористатися подарунковим квитком, Вам потрібно підійти до каси кінотеатру, обрати фільм та сеанс та обміняти його на звичайний квиток.

Дітям до 6 років дозволений безкоштовний вхід без надання окремого місця.

У кінотеатрі WoodMall Cinema існують постійні програми лояльності: - знижка на відвідування кінотеатру групою від 10-ти дітей; - подарунковий квиток за 9 придбаних квитків онлайн. Детально про кожну акцію можна дізнатися у розділі “Акції та знижки”

Вікове обмеження на фільми встановлює та регулює Міністерство культури України. В описі всіх фільмів, що у прокаті ми позначаємо вікове обмеження, якщо таке є. Фільми з рейтингом 16+ та 18+ можуть мати сцени насильства чи еротики, тому кінотеатр не допускає до перегляду осіб, що не досягли відповідного віку. На вході ми перевіряємо документи, тому якщо Ви молодо виглядаєте — не забудьте паспорт чи посвідчення водія.

При поверненні квитків, що придбані за готівку — кошти повертаються готівкою. При повернення квитків, що оплачені карткою — гроші повертаються на карту з котрої відбулася оплата. Зверніть увагу, що якщо Ви прийняли рішення повернути квитки — це потрібно зробити не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу. Щоб оформити повернення, Вам потрібно заповнити форму та акт повернення коштів на касі кінотеатру (її надасть касир) та пред’явити паспорт або водійське посвідчення.

Щоб повернути квиток Вам потрібно заповнити форму повернення, вказавши потрібні дані та підтвердити операцію. Форма повернення доступна нижче. Після цього, впродовж 30-ти днів кошти зарахуються на Вашу картку з якої відбулась оплата. Зверніть увагу, що повернення квитків приймається не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу.

Заповніть цю форму

Ціну квика Ви можете побачити на нашому сайті. Для цього оберіть бажаний фільм та сеанс. Далі натисніть на місця, що хочете обрати і нижче з’явиться інформація про вартість квитка. Окрім цього ціни можна дізнатися на касі кінотеатру або в соцмережах Instagram чи Facebook.

WoodMall Cinema використовує передові технології для трансляції кіно. 1. Проєктори Barco, що забезпечують картинку максимальної якості. Працюють в форматі 2D та 3D. 2. Високоякісні екрани зі срібним напиленням. 3. Аудіосистема від JBL та Dolby London. 4. Крісла бренду Inorca, котрий виготовляє крісла для кінотеатрів понад 60 років.

Так, якщо Ви обрали сеанс у форматі 3D, то Вам потрібні окуляри. Якщо у Вас є свої, можна взяти їх. Якщо немає, завжди можна придбати на касі в кінотеатрі.

Так, можна. Але кінотеатр не несе відповідальності за якість відтворення 3D-ефектів, адже окуляри можуть бути пошкоджені чи брудні.

Розклад сеансів можна подивитися на сайті кінотеатру та екранах біля кас.

Так, можна. Розклад оновлюється щотижня на новий кінотиждень (четвер-середа). На сайті можна вибрати бажану дату, фільм та сеанс і завчасно придбати квитки.

Щоб скористатися бонусним квитком, який Ви отримали за 9 придбаних квитків на сайті кінотеатру, Вам потрібно показати унікальний код на касі кінотеатру. Після цього касир вручить Вам подарунковий квиток. У Вас буде змога забрати його та використати упродовж місяця або ж відразу на доступний фільм. Код надсилається на Вашу електронну пошту після того, як Ви натиснули кнопку “Отримати подарунковий квиток.

На жаль ні, обмінювати квитки в кінотеатрі WoodMall Cinema не можна. Ви можете повернути свої не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу та придбати інші.

Перевірте своє підключення до мережі Інтернет та переконайтеся, що оплата пройшла у своєму банкінгу. Якщо оплата пройшла і впродовж 15 хвилин квитки не з’явилися в кабінеті чи на пошті, Ви можете звернутися до адміністрації кінотеатру, щоб Вам допомогли вирішити проблему. У разі будь-яких технічних неполадок Ви можете звернутися за номером телефону: +380972020606, за поштою manager@woodmallcinema.com або ж в онлайн чат.

Форма повернення квитків

Повернути квитки

Адміністратор

+38 (067) 410 44 29

Каси

+38 (097) 202 06 06

Email

manager@woodmallcinema.com