ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

Усі Відвідувачі Кінотеатру «WoodMall Cinema» вважаються такими, що автоматично погоджуються з умовами, що викладені у цих Правилах:

1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ:

1.1. На території Кінотеатру поведінка Відвідувачів повинна відповідати вимогам, встановленим положеннями цих Правил.

1.2 Відвідуючи сеанс кінофільму, Відвідувач повинен зберігати придбаний ним квиток та фіскальний чек до кінця сеансу.

1.3 Діти до 6 років мають можливість відвідувати сеанси у Кінотеатрі безкоштовно (включаючи сеанси у форматі 3D ), без надання окремого місця та за присутності одного із батьків. Персональні окуляри 3D можуть використовуватися дітьми до 6 років виключно у разі їх придбання батьками.

1.4 У випадку відсутності Відвідувачів на певний сеанс кінофільму, час очікування складає 20 хвилин від початку сеансу, після чого даний сеанс вважається відміненим.

1.5 Перегляд деяких кінофільмів може підпадати під вікові обмеження, встановлені Міністерством культури та інформаційної політики України, тому Відвідувачам, які за віком підпадають під такі обмеження, може бути відмовлено у продажу квитків на такий кінофільм. За присутність дитини у кінозалі під час показу таких кінофільмів несуть повну відповідальність батьки цієї дитини або повнолітні особи, що її супроводжують та які мають право купити квитки на такий кінофільм.

2. НЕОБХІДНО ПАМ'ЯТАТИ, ЩО:

2.1 Квиток на сеанс, придбаний через касу Кінотеатру, може бути повернений Відвідувачем не пізніше ніж за 30 хвилин до початку кіносеансу, за умови наявності у Відвідувача фіскального чеку та квитка.

2.2. Повернення грошових коштів за квитки, що придбані через сайт та сплачені за допомогою банківських платіжних карток, здійснюється у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на відповідну платіжну картку, за допомогою якої була здійснена оплата, за умови виконання Відвідувачем (Покупцем) умов та положень цих правил, а також правил повернення грошових коштів встановлених банками еквайрами. Строк повернення грошових коштів становить до 30 (тридцяти) банківських днів з моменту фактичного оформлення заявки на повернення коштів.

2.3. Зазначений у квитку час початку сеансу означає час початку трансляції відповідного кінофільму, включаючи анонси, рекламні та інформаційні ролики.

2.4 Повну відповідальність за зміст реклами, розміщеної на території Кінотеатру, несе рекламодавець. Кінотеатр несе відповідальність лише за відповідність порядку розміщення цієї реклами Законам України.

2.5 У Кінотеатрі діють постійні та тематичні акційні пропозиції, про які можна дізнатися з оголошень у Кінотеатрі та на сайті Кінотеатру, по телефону Кінотеатру, а також у адміністратора і касирів Кінотеатру.

2.6 Запрошення Кінотеатру (Подарунковий квиток) дає право на одне відвідування Кінотеатру одним Відвідувачем, протягом зазначеного в ньому строку дії. Запрошення Кінотеатру (Подарунковий квиток) не діє на прем’єрні покази кінофільмів, в день глядача, на кінофільми, які працюють аншлагами. Загальна кількість відвідувачів одного сеансу за Подарунковими Квитками є обмеженою відповідно до умов договорів з дистриб’юторами.

2.7 Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитись до майна Кінотеатру та не допускати дій, що можуть пошкодити його. У разі нанесення матеріальної шкоди обладнанню, майну та інвентарю Кінотеатру, Відвідувач зобов’язаний у повному обсязі відшкодувати Кінотеатру завдану шкоду.

2.8 У разі нанесення матеріальної шкоди майну, обладнанню та інвентарю Кінотеатру винні особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності згідно Кримінального кодексу України в залежності від ознак складу злочину, а також до адміністративної відповідальності, з виплатою повної вартості зіпсованого майна.

2.9 Відео- та фотозйомка на території Кінотеатру дозволяється лише при завчасному письмовому узгодженні цього питання з адміністрацією Кінотеатру. Адміністрація Кінотеатру має право вимагати пред'явити документ, що засвідчує особу Відвідувача, у разі якщо продаж квитків провадиться за пільговим тарифом (студенти мають пред’явити студентський квиток, пенсіонери — пенсійне посвідчення тощо), або виникає необхідність встановити вік Відвідувача з метою перешкодити перегляду ним кінофільму, що має вікові обмеження, чи купівлі ним алкогольних напоїв.

2.10 Адміністрація Кінотеатру залишає за собою право у будь-який час змінювати ці Правила та цінову політику Кінотеатру.

2.11 З усіх питань виконання цих Правил можна звертатися до адміністрації Кінотеатру — на сайті Кінотеатру, на офіційних групах Кінотеатру у соціальних мережах, по телефону Кінотеатру, а також безпосередньо до адміністратора Кінотеатру.

3. Правила відвідування сеансів формату 3D

3.1. Відвідувач, який придбав квиток на сеанс формату 3D з використанням 3D окулярів, автоматично погоджується з умовами правил відвідування та перегляду сеансу 3D.

3.2. У кінотеатрі «WoodMall Cinema» відвідувачі можуть здійснювати перегляд фільмів у форматі 3D з використанням персональних окулярів.

3.3. Відвідувач може використовувати власні 3D-окуляри для перегляду фільму у форматі 3D, проте кінотеатр не несе відповідальність за забезпечення належного 3D эффекту під час демонстрації фільму.

4. Правила бронювання квитків

4.1. Для бронювання квитка, необхідно зателефонувати за номером (097) 202 06 06, назвати оператору фільм, дату і сеанс, а також вибрані місця.

4.2. Заброньовані по телефону квитки необхідно викупити на у будь-якій касі Кінотеатру завчасно, не пізніше ніж за 30 хвилин до початку обраного сеансу. Увага! — бронювання анулюється автоматичною програмою за 30 хвилин до початку сеансу. Раніше заброньовані, але не викуплені квитки надходять у продаж (навіть якщо на цей момент Відвідувач вже стоїть у черзі). Аби уникнути будь-яких непорозумінь, будь-ласка, викуповуйте квитки завчасно.

5. На території кінотеатру заборонено:

5.1. При перегляді кінофільму категорично заборонено проводити відео- та фотозйомку (такі дії є кримінальним правопорушенням згідно чинного законодавства України), перебувати у кінозалі з відео та фототехнікою під час сеансу! Відео та фотокамери рекомендується залишати поза кінозалом.

5.2. При перегляді кінофільму категорично заборонено користуватися засобами мобільного зв'язку у спосіб, який заважає іншим відвідувачам насолоджуватись переглядом фільму та з метою здійснення відео- та фотозйомку.

5.3. Приносити на територію Кінотеатру та/або вживати на території Кінотеатру (включаючи кінозали) їжу типу: fast food, піца, японська їжа, кулінарія супермаркетів і т.п. та міцні алкогольні напої.

5.4. Перебувати на території Кінотеатру у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також чинити будь-які дії, пов’язані з порушенням громадського порядку та/або такі, що заважають нормальному перебуванню на території Кінотеатру інших відвідувачів. В тому числі заборонено: нецензурно висловлюватись, голосно розмовляти, лягати на місця для сидіння, викладати ноги на спинки крісел та на столи, розмовляти по мобільному телефону у залі під час перегляду кінофільму, приносити з собою на сеанс громіздкі речі, великі пакети тощо (якщо габарити таких речей заважають перегляду кінофільму), іншим чином заважати Відвідувачам Кінотеатру.

5.5 Проносити на територію Кінотеатру вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики; грати на території Кінотеатру в азартні ігри (карти і т.п.), що заборонено законодавством України.

5.6 Паління тютюнових виробів заборонено на всій території Кінотеатру, включаючи паління електронних сигарет. За паління на території Кінотеатру Відвідувач може бути випроваджений з Кінотеатру без відшкодування йому будь-якої грошової компенсації за вартість квитка та з викликом правоохоронних органів для притягнення до відповідальності у встановленому Законом порядку. Штраф за паління на території Кінотеатру становить 300 (триста) гривень.

5.7 Смітити і розкидати в глядацьких залах та на території Кінотеатру будь-які предмети (упаковки, жувальні гумки, пляшки, серветки, залишки продуктів харчування тощо), залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу. Адміністрація не несе відповідальності за цілісність та збереження індивідуальних речей Відвідувачів.

5.9 Перебувати на території Кінотеатру з тваринами, не маючи на це спеціальних дозволів адміністрації Торгового Центру та адміністрації Кінотеатру.

5.10. Якщо Відвідувачем було порушено одне, або більше положення цих правил, адміністрація кінотеатру має право відмовити у продажу квитків/перегляду фільму та/або товарів без будь-яких пояснень у цьому випадку Відвідувач зобов’язаний негайно покинути територію кінотеатру.